piątek, 2 września 2016

Podsumowanie miesiąca - sierpień 2016
Jak ten czas szybko ucieka. Mam wrażenie, że niedawno robiłam podsumowanie lipca, a tymczasem już sierpień za nami. Czy Wam też wakacje tak szybko minęły? Mam nadzieję, że wypoczęliście. Ja z chęcią udałabym się na urlop, tym bardziej że latem za wiele go nie miałam. A jak było u Was? Wyjechaliście gdzieś, zwiedziliście coś ciekawego?

U mnie sierpień jak zwykle był czytelniczy. :) Taki sam będzie wrzesień i kolejne miesiące... Nie wyobrażam sobie miesiąca bez książek. Książki są dla mnie jak powietrze, bez nich nie da się żyć.

To co przeczytałam w sierpniu? Zaraz Wam przypomnę:


1. Anna Forestern - "Erasmus. Bóg seksu i miłości", str. 266
2. Skarlet i Albert - "Ziołowa magia", str. 113
3. K.N. Haner - "Sny Morfeusza", str. 411
4. Jacek Getner - "Pan Przypadek i celebryci", str. 230
5. Grażyna Kamyszek - "Zobaczyć iskry", str 256
6. Magdalena Panek - "Przedsionek nieba", str. 50


Przeczytałam sześć książek, o jedną więcej niż w zeszłym miesiącu. Razem dało to 1326 przeczytanych stron :) Nie jest źle, oby tak dalej.
Oprócz przeczytanych książek dołączyłam do wyzwania – Olimpiada czytelnicza. Muszę się Wam przyznać, że udział w wyzwaniach zaczyna sprawiać mi ogromną radość.
Mam też cichą nadzieję, że zachęciłam Was do sięgnięcia po którąś z książek.

A co ciekawego będzie się działo u mnie we wrześniu?

Będą kolejne ciekawe recenzje, zapowiedzi nowości Wydawnictwa Psychoskok, zapowiedź książki Anny Bellon - "Uratuj mnie", będą też oczywiście konkursy dla Was. Zaglądajcie i śledźcie moje poczynania. Serdecznie Was zapraszam!
8 komentarzy:

 1. Mnie interesuje książka "Zobaczyć iskry";) Gratuluję wyników!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, przeczytaj. Bardzo ciekawa... Kończę właśnie drugą część "Zatrzymać iskry" - wkrótce pojawi się recenzja.

   Usuń
 2. Żadnej z tych przez Ciebie przeczytanych w sierpniu nie czytałam ,ale to właśnie zachęta dla mnie. O niektórych natomiast już słyszałam ,a Grażyna Kamyszek i "Zobaczyć iskry" tak na te mam chęć. Nie znam zupełnie tej autorki i to może trzeba naprawić.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam do zapoznania się z twórczością Grażyny Kamyszek.

   Usuń
 3. Gratuluję wyniku Kochana :) Mnie udało się przeczytać 11 książek co i tak jest dla mnie sukcesem biorąc pod uwagę to, że łączę czytanie z pracą :) "Uratuj mnie" również będę czytać :)

  OdpowiedzUsuń