O mnie

Kilka słów o mnie.

 Kochani!

Zaczynam swoją pierwszą przygodę z blogiem. Namówiła mnie do tego Grażyna (którą przy tej okazji serdecznie pozdrawiam), a córka pomogła mi to zrealizować. Mam za sobą kilkadziesiąt wiosen, wspaniałą rodzinę i niesfornego kocura. Mieszkam w pięknej, małej miejscowości położonej nad rzeką Noteć, na skraju Puszczy Noteckiej. Kocham zwierzęta, kwiaty, góry, podróże... Lubię (oczywiście całkiem amatorsko) robić zdjęcia.
 
Przede wszystkim jednak kocham książki. Są całym moim życiem. Mogę czytać zawsze i wszędzie. Nigdy mi się to nie znudzi. Swoją przygodę z książkami zaczęłam od  K. Siesickiej i M. Musierowicz. Czytam wszystkie gatunki literackie, a ostatnimi czasy zaczytuję się w twórczości polskich autorów i autorek. Często odwiedzam bibliotekę w moim mieście. Wiele książek kupuję, tworząc jednocześnie swoją własną - domową biblioteczkę. Tutaj, na blogu, mam zamiar opisywać swoje wrażenia z przeczytanych powieści. 

Postaram się też przedstawiać Wam nowości, jakie będą się pojawiać na rynku wydawniczym. Mam nadzieję, że razem zaczytamy się w książkach. Liczę na wasze odwiedziny. Niech to będzie miejsce, gdzie razem, miło spędzimy czas.