poniedziałek, 21 marca 2016

Kilka słów o mnie.

Cześć i czołem, moi drodzy!
Zaczynam swoją pierwszą przygodę z blogiem. Namówiła mnie do tego Grażyna ( którą przy tej okazji serdecznie pozdrawiam ), a córka pomogła mi to zrealizować. Mam za sobą kilkadziesiąt wiosen, wspaniałą rodzinę i niesfornego kocura. Mieszkam w pięknej, małej miejscowości położonej nad rzeką Noteć, na skraju Puszczy Noteckiej. Uwielbiam swoją miejscowość. W wolnych chwilach lubię fotografować cudne krajobrazy mej okolicy. Kocham zwierzęta i góry. 
Przede wszystkim jednak, kocham książki. Są całym moim życiem. Mogę czytać zawsze i wszędzie i nigdy mi się to nie znudzi. Swą przygodę z książkami zaczęłam od  K. Siesickiej i M. Musierowicz . Teraz czytam wszystkie gatunki literackie, a ostatnimi czasy zaczytuję się w twórczości polskich autorów i autorek. Często odwiedzam bibliotekę w moim mieście. Wiele książek kupuję, tworząc jednocześnie swoją własną - domową biblioteczkę. Tutaj, na blogu, mam zamiar opisywać swoje wrażenia po przeczytaniu książek. Przedstawię Wam, jakie nowości będą się pojawiać na rynku wydawniczym. Razem zagubimy się w świecie książek
Mam nadzieję, że chętnie będziecie mnie tu odwiedzać i miło spędzimy czas. Do następnego wpisu :) :) 6 komentarzy:

 1. Witamy Cię wśród blogerów ;) Mam nadzieję, że prowadzenie tego bloga będzie dla Ciebie czystą przyjemnością ;) Życzę Ci wielu zaczytanych chwil ;)
  Dziękuję za pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na pewno będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć. Miło mi uczestniczyć z Tobą w akcji Lepszy Bloger Książkowy. To wspaniałe, że córka służy Ci pomocą w rozwijaniu pasji. Masz umiejętność pięknego posługiwania się słowem, więc z przyjemnością czyta się Twoje teksty. Cieszę się, że trafiłam na Twoje miejsce w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj.
  Cieszę się, że będziemy razem uczestniczyć w akcji Lepszy Bloger Książkowy :) Dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń