wtorek, 8 listopada 2016

WYNIKI KONKURSU!


Kochani, jak dobrze wiecie 5 listopada o godz 23:59  zakończył się konkurs, który miał miejsce na blogu i fanpag'u bloga na Fb. Przypominam, że do wygrania były książki autorstwa pani Doroty Frątczak pt. "Wiązanka wierszyków dla dziewczynek i chłopczyków".Dziękuję za Wasze zgłoszenia, za podzielenie się z nami historiami o Waszych zwierzakach. Wybór był bardzo trudny :) Nie podjęłam się tego zadania. O pomoc poprosiłam panią Dorotę, która dokonała wyboru. Ja już wiem, kto będzie szczęśliwym posiadaczem książek. Też chcecie się dowiedzieć? Na pewno :) Nie będę trzymać Was dłużej w niepewności.

Pozwolę sobie, zacytować słowa skierowane do uczestników konkursu, przez panią Dorotę Frątczak:

Drogie Panie!
Bardzo dziękuję za udział w konkursie. Wasze wypowiedzi (wszystkie, bez wyjątku) skradły mi serce. Wybór zwyciężczyń był dla mnie niezmiernie trudny, ale nieunikniony.
W związku z faktem, że prace konkursowe pojawiły się zarówno na blogu, jak i fanpage’u bloga na FB postanowiłam wyłonić dwie zwyciężczynie na blogu i dwie na FB.

Książeczkę „Wiązanka wierszyków dla dziewczynek i chłopczyków” otrzymują: pani Daria Skiba i Pani Wiktoria Guziewicz oraz pani Magdalena Flis i pani Izabela Cetera.
Serdecznie gratuluję!!!

Pozostałym Paniom za to, że tak pięknie potrafią opowiadać o swoich ukochanych zwierzakach przyznaję nagrody niespodzianki w postaci e-booka.
Dorota Frątczak


Kochane Panie, warto brać udział w konkursach, prawda? Taka niespodzianka. Pani Dorocie serdecznie dziękuję za zwiększenie liczby nagród. Wszystkim Paniom serdecznie gratuluję :)
Proszę panie: Darię Skibę, Wiktorię Guziewicz, Magdalenę Flis i Izabelę Cetera o wysłanie swoich danych do wysyłki na e-mail meg766@wp.pl lub w wiadomości prywatnej na fanpag'u bloga na Fb.

Pozostałe Panie, jeśli chcą otrzymać e-booka poproszę również o adresy e-mailowe.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim gratuluję. Przy okazji też, zapraszam do aktywnego uczestnictwa w kolejnych konkursach.

6 komentarzy:

 1. Ależ się cieszę! Pięknie dziękuję Pani Dorotce za wyróżnienie oraz gratuluję pozostałym :) Córeczka będzie przeszczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję :) To będzie cudowny prezent dla mojego kochanego siostrzeńca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny konkurs. Szkoda, że za późno trafiłam na taki fajny blog. Zapraszam do siebie www.wogrodzieksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam na kolejne konkursy :) Na pewno do Ciebie zajrzę.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. dziękuję za takie wyróżnienie.pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń