poniedziałek, 18 lipca 2016

Wyzwania czytelnicze
Wyzwania czytelnicze


W tym miejscu, będę przedstawiała Wam wyzwania czytelnicze, w których biorę udział :)


Dziecięce poczytania - to wyzwanie, które prowadzi Daria z bloga Kraina książką zwana. Trwa ono do 31 grudnia 2017 r. Wyzwanie polega na czytaniu książek, w których pojawia się motyw dziecka.Biorę również udział w Olimpiadzie czytelniczej na blogu u Posredniczkaa.pl - wyzwanie polega na przeczytaniu najwięcej stron książek w podanym czasie, czyli od 01.01.2017 r. do 31.12.2017 r.Dołączyłam właśnie do kolejnego wyzwania, prowadzonego przez Darię z bloga Kraina książką zwana. Wyzwanie trwa od dziś, czyli od 15.11.2016 roku do 17.02.2017 roku. Wyzwanie polega na przeczytaniu największej ilości książek w tym czasie i nosi nazwę Zaczytajmy się.
Od Nowego Roku będę brała udział w kolejnym wyzwaniu, które rozpocznie się od 01.01.2017 r. i potrwa do 31.12.2017 r. Wyzwanie nosi tytuł Czytam, bo polskie, organizowane jest przez Poligon domowy. Będzie polegało na czytaniu książek polskich autorów, następnie napisaniu o nich i zgłoszeniu na blogu Poligon domowy, za każdą można zdobyć określoną ilość punktów. Tutaj znajdziecie szczegółowe informacje o wyzwaniu: 
2 komentarze:

  1. Podoba mi się takie wyzwanie ,ale motyw dziecka to brzmi tak szeroko.Książek nie zabraknie na ten temat tylko ciekawa jestem czy jakieś węższe kryterium będzie.Zresztą jak będę chciała...to się dowiem bo jak widać trwać to będzie do końca roku.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Grażynko, do tego wyzwania możesz dołączyć u Darii na blogu Kraina książką zwana. Jest tam też wszystko dokładnie opisane :)

      Usuń