piątek, 1 lipca 2016

K.N.Haner "Sny Morfeusza"Już za dwa dni swoją premierę ma książka K.N.Haner pt. "Sny Morfeusza.
Czekacie już na nią? Może już zamówiliście i czekacie na przesyłkę?
Ja czekam z niecierpliwością, kiedy w końcu, będę mogła ją przeczytać. Dla tych, którzy zastanawiają się nad przeczytaniem, mam kilka słów o książce


Zarys fabuły:


Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety, nic nie idzie po jej myśli, a poznanie Adama McKey'a - jej przyszłego szefa - komplikuje wszystko jeszcze bardziej.

Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu, ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność, nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry, której zasady są bardzo proste, ale narażają oboje na ogromne ryzyko.

Jak potoczy się historia, która nigdy nie powinna się zdarzyć?

Sny Morfeusza to intensywna, pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura, która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść  historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama!
I co o tym myślicie? Przeczytacie? Z zarysu fabuły widać, że będzie się działo.6 komentarzy:

 1. O tej książce już słyszałam w innym miejscu. Tak jak twierdziłam wtedy tak i teraz ,ze nie będę się "garnąć" do tej książki. Krótko mówiąc (ma to związek z tymi naszymi guścikami)...nie moja "bajka".Właściwie nie jestem zniechęcona.....te inne książki bardziej przeze mnie kochane.....jest ich tak dużo ,że i tak wszystkich nie przeczytam,więc nie będę "walczyć" o te sny....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem... :) Każdy czyta to, co lubi. Masz rację, jest tak dużo książek... Mam nadzieję, że przeczytam wszystkie te co mnie interesują :) Najlepiej jakby się jeszcze doba rozciągła.

   Usuń
 2. Ja już przeczytałam i bardzo mi się podobała ;) Czekam na kolejną część ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero będę czytać. Czekam na przesyłkę

   Usuń
 3. Zdecydowanie książka nie w moim stylu, więc raczej się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń