piątek, 29 lipca 2016

Konkurs – Bułgaria oczami Skarlet i Alberta


Kochani, wiele razy na moim blogu, mieliście okazję wybrać się razem ze mną w podróż po Bułgarii. Poznawaliśmy piękne zakątki, jaskinie, lecznicze źródła, zabytki, legendy, zwyczaje i obrzędy. Zachęcałam Was do sięgnięcia po książki Skarlet i Alberta. Teraz mam dla Was coś specjalnego :) Razem z autorką - Skarlet pragnę ogłosić konkurs, w którym będziecie mogli zdobyć ebooki.


Nagroda będzie do wyboru:  ebook "Bułgaria znana i nieznana: Kierunek Burgas" lub ebook "Bułgaria znana i nieznana: Magiczne góry".

Kochani zwycięzców będzie dwóch, ale... :) jeśli zgłoszeń będzie dużo jest szansa, że nagrodzone zostaną, aż cztery osoby. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, naprawdę warto.

A co trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy tylko odpowiedzieć na dwa pytania, tutaj pod postem na blogu lub na moim FP Zagubieni w świecie książek na fb.

Zadanie konkursowe: 

Odpowiedz na obydwa pytania.

1. W Burgas znajduje się pomnik polskiego poety. O kogo chodzi? (podpowiem, że odpowiedź znajduje się w recenzji "Bułgaria znana i nieznana: Kierunek Burgas" tutaj)

2. Co chcielibyście zobaczyć i zwiedzić w Bułgarii? (podpowiedź możecie znaleźć na stronie http://po50ce.blogspot.com/ O Bałkanach słów kilka - notatki z podróży)Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jestem ja, czyli właścicielka bloga Zagubieni w świecie książek.
2. Sponsorem nagród są autorzy książek Skarlet i Albert, którzy zajmą się wysyłką nagrody do zwycięzców.
3. Uczestnikami konkursu mogą być sympatycy FP:
oraz FP https://www.facebook.com/zagubieniwswiecieksiazek/. Miło nam będzie jak dodacie nasze blogi do obserwowanych.
3. Czas trwania konkursu od 28.07.2016 r. do 15.08.2016 roku do godz.23:59, późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Skarlet i Alberta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będę służyła im również swoją pomocą.
5. Zwycięzcy mają trzy dni na przesłanie mi swoich danych na maila meg766@wp.pl lub w wiadomości prywatnej na FP Zagubieni w świecie książek na fb.
6. Osoby zgłaszające się anonimowo proszone są o podpisanie się.
7. Zgłoszenia pod postem konkursowym są jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Bardzo proszę też o zaobserwowanie naszych blogów mojego oraz Skarlet i Alberta:8 komentarzy:

 1. W konkursie niewezmę udziału gdyż to nie moje klimaty ale zapraszam cię do mnie gdyż nominowałem cię do LBA. http://kiroku-books.blogspot.com/2016/07/liebster-blog-award-3.html

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Pomnik Mickiewicz.
  2. Nesbar chcę i zobaczę:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. pomnik Adama Mickiewicza
  2. Sapareva Bania z gejzerem ;) i Oczywiście Złote Piaski tylko marzą mi się takie bezludne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Chodzi o pomnik Adama Mickiewicza.
  2. W Bułgarii chciałabym zobaczyć i zwiedzić razem z moją rodzinką Złote Piaski oraz Warnę, gdzie chciałabym zobaczyć piękne widoki ze wzgórz i poopalać się na jej nadmorskiej plaży, ponieważ to miasto jest znane jako najpiękniejsza miejscowość kuracyjno-kąpielowa w Europie Południowo-Wschodniej.

  Oba FP lubię i obserwuję jako: Beata Kandzia

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwyciężczyniom gratulujemy. (Ebooki zostały już wysłane.)
  Autorce bloga dziękujemy za sprawną organizację konkursu i poświęcony czas.
  Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiamy.
  Skarlet i Albert

  OdpowiedzUsuń