poniedziałek, 16 marca 2020

Wanda Szymanowska – „Lardżelka, czyli życie w rozmiarze XXL” [ ZAPOWIEDŹ PATRONACKA]
PREMIERA: 20.03.2020 r.

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, iż mój blog objął patronatem medialnym jeszcze jedną książkę Wandy Szymanowskiej. Jest nią „Lardżelka, czyli życie w rozmiarze XXL”
Jest to wydanie drugie, uzupełnione o zdjęcia. Dodatkowym atutem jest duża czcionka, przyjazna dla czytelników 50+

Poniżej krótki OPIS:

Książka ta powstała ku pokrzepieniu oblanych tłuszczykiem serc.

Główna bohaterka ze względu na swą posturę bywa dotkliwie upokarzana. Nigdy nie jest chwalona, natomiast krytykowana przy każdej okazji. Również narzeczony nie szczędzi jej złośliwości.
Nikt nie staje po stronie grubasów.
Zofia często popada w rozpacz, lecz w końcu postanawia stanąć do walki. Ma do zrzucenia 50 kg swojej wagi, a do wyrzucenia wiele lat przyzwyczajeń.
Mierzy się ze swoim łakomstwem, przeżywa tortury diet, wyrzeczeń i gimnastyki. Czasem robi wielki krok do przodu, a czasem załamuje się i cofa.
Walka jest ciężka, ale musi ją wygrać, gdyż współczesny świat dyskryminuje grubasa pod każdym względem, a media są w tym zagorzałym sprzymierzeńcem.

Zobacz, jak stracić na wadze, nie tracąc na poczuciu własnej wartości. Jak utrzeć nosa chudym zołzom i odnaleźć smak życia.

Niezwykle pogodna i pełna humoru opowieść o walce o swoje JA, na podstawie której wystawiono spektakl pt. „Grubaska” z niesamowitą Izabelą Noszczyk w roli głównej.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz